Kloubní želatina se Shi-take 100 kapslí

Kód: -A474-1
Neohodnoceno
430 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Funkční doplněk stravy s vysokou biologickou aktivitou 100% čisté = bez příměsí (barviv, konzervačních / protispékavých látek, atd). Pro správně pohyblivé klouby. Ideální balení 100 kapslí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nutraceutikum - funkční doplněk stravy

s vysokou biologickou aktivitou 100% čisté = bez příměsí (barviv, konzervačních / protispékavých látek, atd).

Složení varianty s kys. BOSWELLOVÝMI: KAPSLE 

v 1 želatinové kapsli:

  • Enzymaticky štěpená želatina
    Gelita Sol M (Germany) 200 mg
  • Boswellové organické kyseliny
  • (90% extrakt kadidlovníku) 30 mg

Varianty balení: 

100 kapslí / 28 g

Popis varianty s kys. BOSWELLOVÝMI: KAPSLE

Tradiční receptura, kterou od nepaměti užívají lidé i zvířata, zdokonalená extrakcí a enzymatickým štěpením (moderní postup zpracování), proto aby se co největší množství látek včetně kolagenů vstřebalo do těla.

Dnes se spíše užívají uměle vytvořené látky, potíž je v tom, že jsou tělu nepřirozené (opačné izomery – směrová orientace - pravotočivé / levotočivé) a nespojí se s kloubem natrvalo. Před vedlejšími účinky syntetizovaných kloubních látek potvrzuje i MZČR: www.bezpecnostpotravin.cz

Už naše prababičky věděly, že trápí-li je klouby, uvařily si sulc, nebo vepřové koleno a udržovaly klouby v teple. Přírodní vepřová kolagenní želatina je našemu tělu přirozená to znamená, že se snadno zabuduje do tkání a díky enzymům jí tělo maximálně využije (kolageny jsou těžko stravitelné, jejich velká část je z těla vyloučena stolicí).

Kadidlovník pilovitý (Boswellia serrata) pryskyřice je dle EU schválená pro udržení normálního stavu kloubů, žaludku, střev, dýchacího systému, srdce a duševní zdraví. Obsahuje mnoho látek, nejžádanější jsou organické boswellové kyseliny. My používáme 90% extrakt (s kyselinami: beta-boswellová, acetyl-beta-boswellová, 11-keto-beta-boswellová a acetyl-11-keto-beta-boswellová), který je očištěn od nerozpustných příměsí, což je výhodné pro strávení organických kyselin v trávicí soustavě a následné propustnosti (vstřebání) do krevního oběhu.

Jak mohu kloubům prospět?
  • Udržovat klouby v teple.
  • Mírná pohybová aktivita (procházky, cyklistika, plavání). Zpevněné svaly jsou oporou pro klouby. Před aktivitou je prospěšné klouby uvolnit, protřepat, eventuelně prohřát. Avšak je třeba poradit se s lékařem, či fyzioterapeutem o vhodném typu aktivity / spotu.
  • Navýšit pitný režim (čistou vodu, neslazené bylinné čaje). Zejména starší lidé málo pijí (voda čistí tělo), pro nedostatečný odvod metabolitů (kys. močová) z potravy, rezidua z léků,… se usazují nečistoty v kloubním aparátu.
  • Horké obklady – pomáhají rozhýbat počáteční ztuhlost a bolestivost kloubu.
  • Studené obklady – při otoku, nebo akutní bolesti. 

Dávkování:

2x denně 1 až 3 kapsle 5 min před jídlem. Děti dle věku mají nižší dávky, které stanovuje lékař! Vyšší vstřebatelnost boswelllových kys. zajistíte užitím s jídlem, které obsahuje tuky, nebo lžičkou lněného oleje. Většina lidí je spokojená již v průběhu užívání prvního balení, avšak pro maximální účinek s dlouhodobým efektem je vhodná 3měsíční kúra.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.13 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: