Bioline Enterosgel 225 g

Kód: -A420-1
387 Kč / ks 346 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

ENTEROSGEL je zdravotnický prostředek, perorální suspenze k symptomatické léčbě akutních průjmových onemocnění a chronického průjmu asociovaného se syndromem dráždivého tračníku (IBS-D).

Detailní informace

Detailní popis produktu

ENTEROSGEL je zdravotnický prostředek, perorální suspenze k symptomatické léčbě akutních průjmových onemocnění a chronického průjmu asociovaného se syndromem dráždivého tračníku (IBS-D).

 ENTEROSGEL  je založen na bázi organického minerálu s adsorpční schopností vůči některým toxickým a škodlivým látkám ve střevě (např. endotoxinům, enterotoxinům), které fyzicky váže na svůj povrch, snižuje četnost vyprazdňování stolice a trvání průjmu.

ENTEROSGEL  odchází z těla se stolicí a tím odstraňuje navázané toxiny a škodlivé látky, což může být prospěšné při léčbě indikovaných stavů akutního a chronického průjmu při IBS.

Dávkování a způsob užití:  Před otevřením a každým použitím tubu dobře protřepejte. Při vymačkávání ENTEROSGELU® z tuby nebo sáčku se může objevit malé množství tekutiny. Po otevření a každém použití uzavřete pevně víčko tuby, aby nedošlo k vysychání a mikrobiálnímu znečištění. Před podáním rozřeďte dávku ve vodě, která má pokojovou teplotu a následně suspenzi vypijte.

Děti 1-6 let: 5 g (přibližně 1 čajová lžička) rozředěno v 50-100 ml vody 3 krát denně.

Děti 7-14 let: 10 g (přibližně 2 čajové lžičky) rozředěno v 50-100 ml vody 3 krát denně.

Děti ve věku od 15 let a dospělí: 15 g až 22-5 g (přibližně 1 polévková lžíce) rozředěno v 200 ml vody 3 krát denně.

U dětí pod 3 roky se doporučuje poradit před užíváním ENTEROSGELU® s lékařem.

Na začátku léčby (Den 1) můžete zdvojnásobit první dávku a pak pokračovat s jednotlivou dávkou po každé stolici, a to 3 až 6 krát denně. První den maximálně 8 dávek.

ENTEROSGEL užívejte 2 hodiny před nebo po jídle nebo po užití perorálních léků.

ENTEROSGEL se užívá 3-5 dní při akutním průjmu a až 21 dní při chronickém průjmu při IBS.

Složení: ENTEROSGEL® obsahuje polymethylsiloxane polyhydrate (hydrogel kyseliny methylkřemičité) - 70%, čištěná voda - 30%.

ENTEROSGEL neobsahuje konzervanty, barviva, gluten, tuky, cukr, laktózu, ochucovadla, ingredience rostlinného nebo živočišného původu.

Neužívejte ENTEROSGEL, jestliže současně užíváte perorální léčiva s modifikovaným (řízeným) uvolňováním, trpíte-li střevní atonií (závažnou zácpou z důvodu střevní obstrukce) nebo střevní neprůchodností nebo v případě intolerance přípravku během užívání v minulosti.

Možné nežádoucí účinky: Zácpa, nevolnost.

Skladování: Skladujte při teplotě 4–30 °C. Uchovávejte mimo dosah děti. Nezmrazovat! Spotřebujete přípravek do 30 dnů od otevření tuby.

Vhodný pro dospělé, děti od 1 roku, těhotné i kojící ženy.

Před použitím si pozorně přečtěte příbalový leták. Doporučujeme také konzultace s Vaším lékařem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.13 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: