O společnosti

Historie společnosti BIOTIKA BOHEMIA spol. s r.o. se datuje do roku 1994, kdy byla založena jako dceřiná firma slovenské společnosti Biotika a.s. Od roku 2006 je vlastníkem BIOTIKY společnost BB Pharma a.s.. Ta je držitelem registrací vyráběných přípravků v České i Slovenské republice.

Tímto genetickým původem byla předurčena její role v České republice, kde je všeobecně známá a vnímaná jako dodavatel:

  • ß-laktamových antibiotik (penicilinová a cefalosporinová),
  • hormonů (estrogeny, androgeny, gestageny, kombinované hormonální přípravky)
  • neuroleptik a anxiolytik (Afluditen®)
  • vitaminů (E, A, D2)

Druhou skupinou nabízených přípravků jsou léky, rozdělené do indikačních ATC skupin jimiž jsou: spazmolytika, vitaminy, minerální látky, hemostatika, diuretika, periferní vazodilatanty, analgetika, látky s účinkem na CNS, antiastmatika a neterapeutické přípravky.

Naší prioritní činností je zajišťovat bezproblémové zásobování našich nemocnic uvedenými léčivy, která jsou u pacientů a lékařů ověřena letitou praxí jejich používání, jsou bezpečná, v mnoha případech buď vůbec nebo obtížně nahraditelná a zároveň cenově přístupná pro naše zdravotnictví.

Tato dlouhodobá praxe garantuje profesionální přístup k výběru produktů, skladování a distribuci. Pečujeme o kvalitu a profesionalitu naší distribuční i prodejní sítě.

Prodejní portál BIOTIKA.NET byl založen v roce 2017 s cílem umožnit nákup kvalitních produktů přímo od výrobců, které jsou profesionálně skladované v certifikovaných skladech a distribuované tak, aby byla garantovaná kvalita a účinnost produktů.

Veškeré informace o přípravcích, které nemohou být s ohledem na svůj charakter předmětem internetového prodeje, jsou k nalezení na stránkách Státního ústavu pro kontrolu léčiv  www.sukl.cz a na stránkách www.biotika.net , jsou zobrazeny pouze pro účely seznámení se s jejich vzhledem.

Přeji Vám hodně zdraví.

 

 

Vladimír Jirout, jednatel

 

 

Naše vize a její naplňování:

Tak jako se vyvíjí každý jedinec od svého narození, vyvíjí se každá úspěšná společnost.

Proto se společnost BIOTIKA BOHEMIA, aby využila i potenciál svých rovněž velice rychle se vyvíjejících zaměstnanců, jejich kreativity a chuti do stále nových projektů, rozhodla pro projekt vlastního e-shopu, jehož hlavní myšlenkou a hybnou silou, je snaha o poskytnutí široké veřejnosti takových produktů, které budou nápomocny k zajištění naší vize, cíle, snahy, kteréžto postuláty lze zobecnit do pěti oblastí:

  • zdraví a úspěšní lidé
  • krásní lidé
  • využití tradičních čínských přípravků
  • naši miláčci zvířátka
  • čistá města

První bod plníme již naší činností dodavatele léčiv pro naše nemocnice a naším cílem bude toto portfolio rozšířit ve spolupráci s lékárnou i o položky, které po pečlivém výběru zařadíme do našeho sortimentu – proto doporučujeme sledovat naše stránky, na novinky nebudete muset dlouho čekat ! Nechte se příjemně překvapit !

Druhou oblast zajistíme poskytováním kosmetických přípravků, které pro muže ještě zkrášlí naše ženy a ženám by mohly zpříjemnit soužití s jejich partnery.

V rámci třetí části naší vize bude zajišťování položek z oblasti, která je tradiční pro přípravky, které jsou ověřeny staletími jejich aplikace. A tím nemáme na mysli tzv. „tradiční čínskou medicínu“, ale přípravky, které mimo jiné nanášením na místa ověřená staletími, pomohou zlepšit Vaše rozpoložení, Váš pocit ze života… .

Většina z nás má doma nějaké to zvířátko a všichni se snažíme dát mu to nejlepší. Proto je naším cílem poskytnout Vám i možnost, v rámci nákupu pro sebe, obstarat něco i pro něj. Proto nabízíme i některé přípravky pro veterinární použití.

A konečně cíl, který pociťujeme jako velice naléhavý již pouze pohledem okolo sebe, jdeme-li po ulicích, našich jinak krásných měst a který se nyní stupňuje mimo jiné v souvislosti s „vyhnáním“ kuřáků do ulic.

Ne všem kuřákům přijde samozřejmé po vykouření cigarety odhodit nedopalek na zem. Ne všichni jsou lhostejní k ostatním. Ne všude je dostatek popelníků. Proto nabízíme řešení, které zbaví slušného kuřáka nepříjemného pálení svědomí ze znečišťování ulice. Podívejte se do nabídky a uvidíte!

V nabídce máme i další pomůcky, které by napomohly tomuto cíli. Některé myšlenky vznikají tak říkajíc za pochodu. Zároveň jejich naplnění nebylo prvotním účelem té které položky a můžete ji najít i v jiné kategorii. Týká se to prorůstání použití přípravků určených pro lidi, s použitím ve veterinární praxi, tedy pro ty naše výše uvedené domácí miláčky.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení