Coldrex Maxgrip Citron por.plv.sol.scc.10

Kód: 3263515
Značka: Coldrex
189 Kč / ks
Skladem (> 5 ks)

COLDREX MAXGRIP horký nápoj s příchutí CITRON obsahuje paracetamol, lék proti bolesti a horečce, který odstraňuje bolest v krku, bolest hlavy, svalů i kloubů a snižuje horečku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

COLDREX MAXGRIP horký nápoj s příchutí citron obsahuje paracetamol, lék proti bolesti a horečce, který odstraňuje bolest v krku, bolest hlavy, svalů i kloubů a snižuje horečku. V přípravku je obsažen v maximální dávce. Dále obsahuje fenylefrin, který uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, a tak usnadňuje dýchání. Přípravek též obsahuje vitamin C, který je běžnou součástí přípravků proti chřipce.
Doplňuje vitamin C, který v počátečním stadiu chřipky a nachlazení tělu často chybí. Už jeden šálek přináší znatelnou úlevu při chřipce a nachlazení. Nejčastější příznaky chřipky a nachlazení jsou bolest hlavy, krku, zvýšená teplota, horečka, kašel, ucpaný nos, rýma, bolest kloubů, únava a vyčerpanost. Silný účinek - určeno pro dospělé nad 65 kg.

Balení obsahuje 10 sáčků.

Dávkování a způsob užití

Dospělí (včetně starších osob) s tělesnou hmotností nad 65 kg: 1 sáček po 4-6 hodinách. Jednotlivé dávky neužívejte dříve než za 4 hodiny. Maximální jednotlivá dávka je 1 sáček, maximální denní dávka jsou 4 sáčky. Nepřekračujte doporučené dávkování. Užívání vyšších než doporučených dávek může vést k riziku závažného poškození jater.

Složení

Léčivými látkami jsou Paracetamolum 1000mg, Phenylephrini hydrochloridum 10 mg, Acidum ascorbicum (vitamin C) 70 mg. Pomocnými látkami jsou sacharosa, natrium-citrát, kyselina vinná, aspartam, ovocné aroma v prášku (obsahuje sacharosu, maltodextrin, oxidovaný kukuřičný škrob, rostlinný olej), barva E122/110/142 (obsahuje oranžovou žluť (E 110), azorubin (E 122), zeleň S (E 142)).

Kontraindikace

Vzhledem k obsahu léčivých látek se nesmí podávat dětem a mladistvým do 18 let. Přípravek není vhodný pro těhotné ženy. Kojící ženy mohou přípravek užívat pouze na doporučení lékaře. 
 

Čtěte pozorně příbalovou informaci

Příbalový leták ke stažení zde

Doplňkové parametry

Kategorie: Horečka, teplota
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 0.1 kg
SUKL KÓD: 0209734
EAN: 8594060895055
PDK: 3263515
REŽIM VÝDEJE: Volně prodejné HVLP
VÝROBCE: Smithkline Beecham s.a.
FARMAKOTERAPEUTICKÁ SKUPINA: Antipyretikum, analgetikum

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení