Ibumax 400 mg por.tbl.flm. 30 x 400 mg

Kód: 6410530083437
Značka: Ibumax
59 Kč / ks
Skladem

Přípravek Ibumax 400 mg obsahuje léčivou látku ibuprofen, která zmírňuje bolest a zánět různého původu. Přípravek se používá při mírné až střední bolesti, a to při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění, při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Také se používá při horečnatých stavech u chřipkového onemocnění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek Ibumax 400 mg obsahuje léčivou látku ibuprofen, která zmírňuje bolest a zánět různého původu. Přípravek se používá při mírné až střední bolesti, a to při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění, při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Také se používá při horečnatých stavech u chřipkového onemocnění.

Dávkování a způsob užití

Dospělí a dospívající nad l2 let užívají při horečnatých onemocněních 1 tabletu 3krát denně. Při bolesti 1 tabletu jednorázově nebo dle potřeby, maximálně však 3x denně. Dávku je možné opakovat po 4-6 hodinách.
Dětem ve věku 6-12 let se podává 1/2 tablety 2-3x denně v časovém odstupu 6-8 hodin.
 
Tablety polykejte celé, poté je zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Léčivou látkou je Ibuprofenum 400 mg v 1 potahované tabletě.
Pomocnými látkami jsou předbobtnalý kukuřičný škrob, hydroxypropylmethylcelulosa, magnesium-stearát, mikrokrystalická celulosa, natrium-lauryl-sulfát, kyselina stearová 95%, koloidní bezvodý oxid křemičitý a potahová soustava opadry OY-S-28703 bílá.

Kontraindikace

Neužívejte Ibumax 400 mg ve třetí třetině těhotenství.
Přípravek není vhodný pro děti mladší než 6 let.
 

Čtěte pozorně příbalovou informaci

Příbalový leták ke stažení zde

Doplňkové parametry

Kategorie: Bolest zubů
Záruka: 5 let
Hmotnost: 0.034 kg
SUKL KÓD: 0057607
EAN: 6410530083437
APA: 1319962
REŽIM VÝDEJE: Volně prodejné HVLP
PDK: 6410530083437
VÝROBCE: VITABALANS OY
FARMAKOTERAPEUTICKÁ SKUPINA: Antipyretikum, analgetikum

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Nastavení cookies

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost

Nezbytné (vždy aktivní nelze vypnout)
Tyto cookies jsou potřeba, aby web fungoval správně
Analytické
Pomáhají nám pochopit, jak web používáte. S jejich pomocí ho můžeme zlepšovat
Profilující (marketingové)
Díky těmto cookies vám můžeme zobrazovat relevantní obsah a reklamy, které pro vás mohou být zajímavé a užitečné