Panadol Extra Novum 500mg/65mg tbl.flm.24

Kód: 4545696
Značka: Panadol
109 Kč –4 %
panadol extra novum
109 Kč –4 % 105 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Obsahuje kombinaci dvou léčivých látek, která je účinná proti bolesti a horečce, paracetamol a kofein. Potahované tablety zajišťují úlevu od bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsahuje kombinaci dvou léčivých látek, která je účinná proti bolesti a horečce, paracetamol a kofein. Potahované tablety zajišťují úlevu od bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Kofein zvyšuje analgetický účinek paracetamolu, zmírňuje únavu, mírně podporuje dýchání a krevní oběh u horečnatých onemocnění.Dále v hodné k úlevě při bolesti hlavy, migréně, bolesti zad, zubů a bolesti při menstruaci.

Léčivá látka a její množství

Léčivými látkami jsou: paracetamolum 500 mg a coffeinum 65 mg v jedné potahované tabletě.

Jak užívat

Dospívající ve věku 12 – 15 let

  • 1 tableta podle potřeby až 6 x denně s časovým odstupem nejméně 4 - 6 hodin.
  • Nejvyšší jednotlivá dávka je 1 tableta.
  • Maximální denní dávka 6 tablet za 24 hodin

Dospělí a dospívající od 15 let

  • 1 – 2 tablety podle potřeby 1 až 4 x denně s časovým odstupem nejméně 4 hodin.
  • 1 tableta je vhodná u osob s tělesnou hmotností 34 - 60 kg,
  • 2 tablety u osob s tělesnou hmotností nad 60 kg.
  • Nejvyšší jednotlivá dávka jsou 2 tablety.
  • Maximální denní dávka je 8 tablet za 24 hodin.

Čtěte pozorně příbalovou informaci

Příbalový leták ke stažení zde

Doplňkové parametry

Kategorie: Horečka, teplota
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 0.037 kg
SUKL KÓD: 0252414
EAN: 5054563114211
PDK: 4545696
REŽIM VÝDEJE: Volně prodejné HVLP
VÝROBCE: Alcala Farma SL
FARMAKOTERAPEUTICKÁ SKUPINA: Paracetamol

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: