Walmark Sinulan Forte Express nosní sprej 15 ml

Kód: 3657351
141 Kč / ks
Skladem

Uvolňuje nos a nosní dutiny, ulevuje od bolesti dutin a mechanickým účinkem uvolňuje a odvádí viry a bakterie z nosních dutin, a to vše efektivně, rychle a přitom bezpečným způsobem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek Sinulan Express Forte je viskózní přípravek snižující zduření nosní sliznice. Obsahuje hypertonický roztok k léčbě příznaků zánětů nosní sliznice různého původu. Přípravek Sinulan Express Forte tvoří film na nosní sliznici.

Sinulan Express Forte snižuje zduření nosní sliznice. Obsahuje hypertonický roztok k léčbě příznaků zánětu nosní sliznice různého původu. Přípravek Sinulan Express Forte tvoří film na nosní sliznici. Svým fyzikálním působením uvolňuje a odvádí všechny nežádoucí látky nacházející se v nosních dutinách, odstraňuje otok a uvolňuje tak průchodnost nosu. Odstranění biofilmu blokujícího dutiny tyto dutiny otevře, čímž se sníží tlak a bolest. Film, který vytvoří přípravek Sinulan Express Forte, také chrání nosní sliznici před vysoušením, podrážděním a vnějšími vlivy. Složky produktu pomáhají zlepšit dýchání ve velmi krátké době.

 

Zdravotnický prostředek.

 

Balení obsahuje 15 ml.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdravotnické potřeby
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.034 kg
EAN: 8596024012171
PDK: 3657351
REŽIM VÝDEJE: Zdravotnické prostředky
URČENO PRO: Dospělí, dospívající a děti 8+
VÝROBCE: Vitribo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: