Soratinex Dr. Michaels Malá sada na lupénku na pokožce (gel 200ml + olej 200ml + 50g krém)

Kód: BASPTSS
Značka: Soratinex
2 198 Kč / ks 1 817 Kč bez DPH
Na cestě
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Zdravotnický prostředek SORATINEX DR. MICHAELS SADA NA LUPÉNKU se používá k péči o suchou, odlupující se a zanícenou pokožku postiženou lupénkou nebo atopickým exémem ve vlasové části hlavy a na těle u dospělých, ke zmírnění šupinatění způsobených lupénkou. Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje používat všechny produkty obsažené v sadě, tedy SORATINEX DR. MICHAELS KRÉM 50G A 250G v kombinaci se zdravotnickým prostředkem SORATINEX DR. MICHAELS GEL 200ml a SORATINEX DR. MICHAELS OLEJ 200ml, protože se vzájemně doplňují.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdravotnický prostředek SORATINEX DR. MICHAELS SADA NA LUPÉNKU

Co byste měli vědět o zdravotnickém prostředku SORATINEX DR. MICHAELS SADA NA LUPÉNKU
Tento příbalový leták informuje uživatele o přínosech a možných rizicích při užívání zdravotnického prostředku SORATINEX DR. MICHAELS SADA NA LUPÉNKU. Uschovejte tento letáček spolu s obalem k pozdějšímu nahlédnutí. Vždy pozorně čtěte informace pro použití a vezměte na vědomí všechna upozornění. Používejte SORATINEX DR. MICHAELS SADU NA LUPÉNKU jen do uplynutí vyznačené doby použitelnosti jednotlivých produktů Sady nebo data spotřeby. Prostředky nikdy neřeďte, ani je nemíchejte s jinými produkty. Prostředky nanášejte vždy pouze čistýma rukama nebo aplikátorem, který je pravidelně pečlivě umyt mýdlem nebo jemným čisticím prostředkem. Jestliže k nanášení prostředků používáte aplikátory, ujistěte se, že budou vždy po použití umyty a nechte je vždy před dalším použitím úplně vysušit. Prostředek s nikým jiným nesdílejte.
 
K čemu se zdravotnický prostředek SORATINEX DR. MICHAELS SADA NA LUPÉNKU používá?
SORATINEX DR. MICHAELS SADA NA LUPÉNKU se používá k péči o suchou, odlupující se a zanícenou pokožku postiženou lupénkou nebo atopickým exémem ve vlasové části hlavy a na těle u dospělých, ke zmírnění šupinatění způsobených lupénkou. Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje používat všechny produkty obsažené v sadě, tedy SORATINEX DR. MICHAELS KRÉM 50G A 250G v kombinaci se zdravotnickým prostředkem SORATINEX DR. MICHAELS GEL 200ml a SORATINEX DR. MICHAELS OLEJ 200ml, protože se vzájemně doplňují.
 
Použití zdravotnického prostředku
Zdravotnický prostředek SORATINEX DR. MICHAELS SADA NA LUPÉNKU obsahuje tři vzájemně se doplňující produkty, které se aplikují ve třech krocích.

Nejprve použijte SORATINEX DR. MICHAELS GEL 200ml 1x denně, nejlépe ráno, tak, že jej naneste na mokrou pokožku, napěňte mycí houbou nebo aplikátorem a po 2–3 minutách opláchněte teplou vodou.

Následně aplikujte SORATINEX DR. MICHAELS KRÉM 50g nebo 250g. Krém aplikujte vždy jemným vmasírováním do pokožky a nechte volně vstřebat. Krém použijte dvakrát denně. Poprvé, nejlépe ráno po aplikaci gelu a podruhé s časovým odstupem, nejlépe večer, již bez aplikace gelu.

Vždy po aplikaci krému postižené místo ošetřete SORATINEX DR. MICHAELS OLEJ 200ml. Ten zajistí uchování aktivního účinku krému v postižené pokožce. Olej aplikujete vždy jemným vmasírováním do pokožky a nechte vstřebat.

Než začnete zdravotnický prostředek používat
Než začnete používat zdravotnický prostředek SORATINEX DR. MICHAELS SADA NA LUPÉNKU, VŽDY před použitím nejdříve vyzkoušejte malé množství všech produktů na malé ploše pokožky, jako test na možné reakce, obzvláště budete-li produkty používat na citlivých místech pokožky. Ponechte na pokožce působit 24-48 hodin, až poté smyjte. Pokud se objeví jakákoliv reakce, prosíme, ihned kontaktujte výrobce. Pokud žádnou reakci nemáte, aplikujte SORATINEX DR. MICHAELS SADA dle návodu k použití.
 
Dodržujte doporučenou frekvenci používání:
Jestliže budete zdravotnický prostředek SORATINEX DR. MICHAELS SADA NA LUPÉNKU používat méně často, než byste měli, je možné, že nebude mít tak dobré účinky a potíže se suchou, odlupující se a zanícenou pokožkou mohou přetrvávat. Pokud budete používat Sadu častěji, než byste měli, potíže se suchou, odlupující se a /nebo zanícenou kůží neustanou rychleji, naopak, pokožku můžete ještě více podráždit.
 
Upozornění
Není určeno pro děti mladší 3 let. Obsahuje kyselinu salicylovou. Prostředek nepřibližujte k očím. Nepoužívejte na poraněnou pokožku. Pokud se u Vás projeví podráždění pokožky, vyhledejte lékaře. Než vystavíte pokožku slunečnímu záření, na místa, kde jste přípravek použili, naneste krém s ochranným faktorem. U méně než 1 % pacientů se může vyskytnout folikulitida. Obsahuje stopové prvky těchto látek: citronelal, kumarin, farnesol, geraniol, limonen a linalol. Někteří pacienti mohou po aplikaci pociťovat mravenčení, pálení nebo svědění. Tyto pocity obvykle ustanou po cca 20 minutách, nepřetrvávají déle. Jestliže se reakce zhorší, přípravek ihned smyjte vodou a mýdlem.
 
Bezpečnost a skladování
Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě požití přípravku vyhledejte pohotovostní lékařskou službu nejbližší nemocnice. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Po každém použití pečlivě uzavřete víčkem. Neskladujte na přímém slunci ani v blízkosti zdrojů tepla. Uchovávejte při teplotě do 25 C, ale nezmrazujte.
 
Vzhled zdravotnického prostředku
SORATINEX DR. MICHAELS KRÉM 50G A 250G je krém světle béžové barvy, s charakteristickou vůní.
SORATINEX DR. MICHAELS GEL 200ML je hustá tekutina, průzračné až neprůhledné barvy, s charakteristickou vůní.
SORATINEX DR. MICHAELS OLEJ 200ML je tekutina světle žluto-hnědé barvy, s charakteristickou vůní.
 
Složení gelu
alkohol, laurethsulfát sodný, kokamidopropyl betain, trietanolamin, TEA laurethsulfát, kyselina salicylová, karbomer, kyselina glykolová, kokamid DEA, kyselina citronová, tetrasodium EDTA, konzervační prostředek Plantaserv/Geogard, čistěná voda
 
Složení krému
Parafínový olej, parafínový vosk, lilek brambor, oxid zinečnatý, kyselina salycilová, mandlový olej, jojobový olej, avokádový
olej, olej ze semínek mrkve, výtažek z měsíčku zahradního, pomerančový olej, olej z pšeničných klíčků, meruňkový olej,
levandulový olej, olej ze santalového dřeva, olej z pačuli, olej z pelargónie, rozmarýnový olej, emu olej, bergamotový olej,
olej z pupalky dvouleté, eukalyptový olej, borovicový olej, heřmánkový olej, myrhový olej, neroli olej (olej z květů hořkého
pomerančovníku)
 
Složení oleje
Parafínový olej, parafínový vosk, olej z měsíčku lékařského, olej ze světlice barvířské, kastorový olej, olivový olej, sezamový olej, olej z pšeničných klíčků, emu olej, levandulový olej, rozmarýnový olej, olej ze šípkové růže, olej z pupalky
dvouleté, olej z citronové trávy
 
Výrobce:
V licenci společnosti Tirsel Pty. Ltd., 374 Nepean Hwy , Frankston, VIC 3199, Austrálie
Vyrobeno v EU pro FRANKL Pharma s.r.o., Štefánikova 248/32, 150 00 Praha 5, Česká republika společností Biotika Bohemia s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4 Česká republika, email: info@franklpharma.com
 

Zdravotnický prostředek rizikové třídy 1 Číslo certifikátu výrobce: ISO 13485:2016 200330/A/0001/UK vydáno společností URS – UNITED REGISTRAR OF SYSTEMS, člen UKAS číslo oprávnění 0043, člen IAF, www.urs-czech.cz

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dermokosmetika
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 0.5 kg
PDK: 4696622
EAN: 8594163097523
VÝROBCE: BIOTIKA BOHEMIA spol. s r.o.
Položka byla vyprodána…

Jak používat přípravky Dr. Michaels

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: